Internet Reklamcılığı

İnternette firmanızın ürünlerinin ya da hizmetlerinin ihtiyaç duyduğu reklam hizmetlerini sunuyoruz. Google ve Yandex gibi arama motorlarında ürün ve hizmetleriniz ile ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Sosyal paylaşım ağlarında yazılı, görsel ya da video reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi, bu hizmetlere ihtiyaç duyan kitlelere ulaştırıyoruz.

Instagram Reklamı

INSTAGRAM'DA İŞLETMENİZİ GÜÇLENDİRELİM En yüksek etkileşim oranına sahip bu platformda hedef kitlenize ulaşıp hikayenizi paylaşalım. Ürün ve hizmetlerinizi instagramda tanıtalım. Marka bilinirliğinizi oluştururken, potansiyel müşteri sayınızı arttırırız.

Facebook Reklamı

Dünya genelinde, Facebook'ta küçük bir işletme ile bağlantı halinde olan 1,6 milyar kişi bulunmakta. Türkiye'deki tüketicilerin ise %40'ı Facebook'ta bir içerik veya reklam gördükten sonra satın alıyor. Sizi de facebookta hedef kitlenizle buluşturalım.  Ürün Ve Hizmetlerinizi Tanıtırız Firmanızın ürün ve hizmetlerini doğru hedef kitlesine tanıtarak yeni potansiyel müşteriler kazandıralım. İnternet Sitenize Trafik Çekeriz Eğer ürün veya hizmetlerinizi web sitenizden satıyorsanız sitenize potansiyel müşterileri çekerek satışlarınızı arttıralım. İşletmenize Müşteri Yönlendiririz Yakınlarda yaşayan ya da bölgenizi ziyaret eden kişileri mağazanıza yönlendirelim. Takipçilernizi Arttırırız Daha fazla kişiye erişerek, daha fazla beğenme, yorum ve paylaşım almak için facebook sayfanızı tanıtalım, takipçi sayınızı arttıralım.

Youtube Reklamı

Hikayenizi Paylaşalım Kim olduğunuzu bilen bir müşteriyi kendinize çekmek daha kolaydır. YouTube'da video reklamları ile sizi hedef kitlenize tanıtalım. YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşıp sizin için aksiyon almalarını sağlayalım. Üstelik yalnızca kitleniz reklama ilgi gösterdiklerinde ücretlendirme gerçekleşir.

Yandex Reklamı

Türkiyede %11 pazar payına sahip olan Yandex'te de müşterilerinizi kaçırmayın. Sunduğunuz ürün veya hizmetlere ilgi duyan kitlelere mesajınızı doğru biçimde ulaştırırız. Reklam performansını şeffaf bir biçimde ölçümleyip istediğiniz zaman raporlarız. Dinamik reklamlarla yeni müşteriler kazandırıp satışlarınızı arttırırız. İçerik bazlı reklamlarda sadece tıklamalara, medyalarda ise sadece gösterimlere ödeme yaparsınız.

Twitter Reklamı

Twitter'da değerli hedef kitlenize ulaşalım. Bu dinamik platformda hedef kitlenize doğru zamanda ulaşır, mesajınızı doğru biçimde iletiriz. Etkileşim alarak web sitenize veya uygulamanıza trafik ve potansiyel müşteriler çekeriz. 

Linkedin Reklamı

Dünyanın en büyük profesyonel ağında potansiyel müşterilerinize ulaştıralım. -LinkedIn, diğer sosyal medya kitlelerinden 2 kat daha fazla satın alma gücüne sahip bir kitleye sahip. -B2B potansiyel müşterilere ulaşmak için 1 numaralı platform. -LinkedIn kullanıcılarının %80'i iş kararlarını etkiliyor. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak sitesine trafik ve potansiyel müşteri çekeriz. Hedef kitlenize aktif oldukları anda ulaşır, içerik tanıtımı, kayıt formu veya ürün satışı yaparız.

Seo Yönetimi

Sıfırdan oluşturduğumuz web tasarım projelerimizde SEO uyumunu kendimize kural edinirken, isterseniz mevcut web sitenizide SEO standartlarına uygun şekilde yeniden tasarlıyor, geliştiriyoruz. Bu sayede; hem siteniz arama motorlarında (Örn: Google) üst sıralara çıkarken hem de reklam maliyetleriniz azalıyor...

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya kampanyaları ile ürünlerinizi kitlelere hatırlatıyor veya yeni ürünlerinizi tanıtıyoruz.

Dijital Reklam

Deneyimli ve sertifikalı dijital pazarlama ve hesap uzmanlarımızla firmanızın ürün veya hizmetlerinin internet üzerinden tanıtımı ve / veya satış süreçlerinde yanınızdayız. Dijital reklam kampanyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyoruz. Arama motoru ve sosyal medya platformlarında etkili ve yüksek dönüşümlü reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Dijital mecralarda reklamlarınızı yürüterek marka bilinirliğinizi arttırırken düzenli olarak gerekli optimizasyonları yapıp minimum maliyetle maksimum dönüşüm fırsatları sunuyoruz.

VollSOFT

Destek ve İletişim

en_USEnglish
tr_TRTurkish en_USEnglish
X