Hakkımızda

Her marka "VollSoft"'un bir temsilcisidir.

VollSoft ekibi olarak 12 yılı aşkın süredir sektörümüzdeki tüm alanlarında lider, uzman, genç ve dinamik bir ekibiz. Geleceği planlıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Bize göre farklı “bakış açıları kaos değil, zenginliktir”. Her bireyin fikrine değer vermek bizim zengin içerikli bir ortak paydada buluşmamızda büyük rol oynuyor.

İşe önce müşterinin ruhundan anlayarak başlıyor, müşterinin ihtiyaçlarını tespit ederek sadece o müşteriye özel,  yenilikçi çözümler hazırlıyoruz.

Doğru marka – doğru hedef kitlenin buluşmasını sağlamak fikirlerimizin temelini oluşturmaktadır. Markaları iş ortaklarımız olarak görüyor, beraber büyüyerek markaların pazardaki mevcut yerini korumalarında da rol oynuyoruz.

BASİT ADIMLAR . HIZLI SONUÇLAR

Önem Verdiklerimiz

Vizyonumuz

Tüm müşterilerimize global standartlarda gelişmiş teknolojilerle üretilen çevreye duyarlı hizmet sunarak; yurt içi organizasyonu ile Türkiye'de sektöründe lider firma olmak, yurt dışı organizasyonu ile global pazarın aranan markası haline gelmek hedefindedir.

Misyonumuz

Türkiye genelinde ve Yurtdışında 81 ayrı şehirde müşterisi bulunan ve alanındaki lider firmalardan biri olan VOLLSOFT, müşterilerine yurtiçinde ve yurtdışında çağdaş teknolojilerde kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak. Satış sonrası müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Başarı Hedeflerimiz

Toplam Kalite Felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket hedeflerine ulaşmak. Çalışanların yüksek motivasyonla çalıştığı, katılımcı, pozitif bir kurum kültürü oluşturmak. Teknik ve sosyal yetkinlikleri artıracak eğitimler gerçekleştirerek, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmek.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
X